چگونه می توان متخصص قلب شد

  • Post author:
  • Post category:Business

کسانی که به دنبال حرفه ای در حرفه پزشکی هستند ، گزینه های بسیار زیادی در اختیار دارند. میزان تخصص ها و فرصت ها در مقایسه با اکثر مشاغل دیگر تقریباً بی پایان است. به راحتی می توان فهمید که چگونه کسی می تواند در این همه گم شود. هنگامی که دانش آموزان شروع به ارزیابی گزینه های خود کردند ، مهم این است که از آنچه در دسترس است ، و همچنین آنچه برای رسیدن به جایی که می خواهند باشند ، مطلع باشید. تصمیم گیری در مورد حرفه شغلی به عنوان یک متخصص قلب و عروق است که می تواند منجر به تعداد زیادی مزایا ، پاداش و موفقیت شخصی شود. در این مقاله ، ما کمی بینش را در مورد این زمینه شغلی هیجان انگیز ارائه می دهیم تا دیگران را در مورد آنچه که در آن است توضیح دهید.

متخصص قلب کسی است که سیستم قلبی عروقی ، متشکل از رگ ها ، شریان ها و قلب را مطالعه و درمان می کند. قلب و عروق یک رشته پزشکی است که تا حدودی یک فوق تخصص محسوب می شود ، زیرا بسیاری از پزشکان عمومی به طور کلی بیماران خود را متخصص قلب در مشهد برای هرگونه مشکل قلبی به متخصص ارجاع می دهند. یک متخصص قلب آزمایشات تشخیصی ، از جمله آزمایش خون و اشعه ایکس را انجام می دهد تا در تشخیص و درمان وضعیت بیمار کمک کند.

کسانی که این حرفه را دنبال می کنند راهی طولانی و دشوار را در پیش دارند. دانش آموزان باید قبل از اتمام برنامه اقامت در طب داخلی ، که عموماً حدود سه سال است ، از یک موسسه پزشکی 4 ساله فارغ التحصیل شوند. پس از اتمام این کار ، دانش آموزان باید برای اخذ گواهینامه ، امتحان گواهینامه هیئت پزشکی داخلی را بگذرانند و بگذرانند. علاوه بر این ، یک برنامه درسی تخصصی ، تأکید بر درمان بیمار برای مسائل مزمن و حاد ، باید حداقل به مدت سه سال انجام شود. تنها پس از این ، پزشکان می توانند برای شرکت در آزمون هیئت پزشکی داخلی آمریکا درخواست دهند.

حتی به عنوان فوق تخصص ، قلب و عروق چندین تخصص فوق تخصصی خود را ارائه می دهد ، که هر کدام حداقل 1 تا 2 سال مطالعه اضافی نیاز دارند. مداخله به روش هایی از جمله کاتتریزاسیون ، برداشتن پلاک شریان و قرار دادن استنت مربوط می شود. الکتروفیزیولوژی با استفاده از دستگاه های ضربان ساز و دفیبریلاتور به سیستم الکتریکی قلب می پردازد. مطالعات هسته ای بر روی پمپاژ قلب علاوه بر انسداد عروق کرونر متمرکز است. اکوکاردیوگرافی بر نگرانی در مورد درمان های اکو از طریق داخل رحمی و اکوکاردیوگرام تأکید می کند.

در حالی که این رقم به وضوح می تواند با توجه به عواملی مانند تخصص ، مکان متفاوت باشد ، متوسط ​​درآمد سالیانه یک متخصص قلب غیر تهاجمی در ایالات متحده در حال حاضر فقط حدود 280،000 دلار است. صدک میانی از 215،000 دلار تا 370،000 دلار درآمد دارد. با این حال ، متخصصان مهاجم تمایل دارند کمی بیشتر درآمد داشته باشند ، با متوسط ​​درآمد 290،000 دلار ، محدوده بالای طیف کمی کمتر از 370،000 دلار است.